POLET 21/22: WORKSHOP 5 - PROJECT WRITING

Tema pete radionice za srednjoškolce u okviru projekta Polet 21/22,  bila je kako napisati projektni predlog pa su se učesnici upoznali sa projektnom formom (istraživanje u zajednici, opis problema, cilj, struktura). Radionica se održala u subotu, 22. januara sa početkom u 12 časova u Omladinskom klubu Kerulj be.

.

Subota, 22. januar 2022. / Kerülj be / 12:00

.

Da li ste znali da su pripadnici Z generacije, čuveni Zumeri, najmnogoljudnija generacija, čineći 32 % svetske populacije? To znači da generacija rođena između kraja devedesetih do 2010. ima moć da pokrene važne društvene promene. Tvoje znanje o društvenim mrežama, igricama i digitalnim trendovima može da transformiše stare forme u nešto novo. Šta? Još ne znamo, tek ćemo otkriti.

.

Projekat Polet 21/22 realizuju UG “Klara i Rosa” i Magločistač u okviru programa „Mladi i mediji za demokratski razvoj“ BOŠ (Beogradska otvorena škola), uz podršku Kraljevine Švedske.

.

Stavovi i mišljenja autora izneta u ovoj publikaciji ne predstavljaju nužno i mišljenje partnera i donatora.

.

POLET 21/22: 5. MŰHELYMUNKA – HOGYAN ÍRJUNK PROJEKTET?

A Polet 21/22 projekten belül szervezett középiskolások ötödik műhelymunkájának témája a projektterv megírása volt, így a részvevők a projektformákkal ismerkedtek meg (közösségi igények kutatása, probléma megfogalmazása, cél, felépítés). A műhelymunka január 22-én, szombatin 12 órától került megrendezésre a Kerülj Be Ifjúsági Közösségi Térben.

.

Szombat, 2022., január 22. / Kerülj be / 12:00

.

A Polet 21/22 projektet a Klara és Rosa PE és a Magločistač bonyolítja le a Belgrádi Nyitott Iskola (BOŠ) – a Svéd Királyság támogatásával megvalósuló – Fiatalok és a médiumok a demokratikus fejlődésért nevet viselő programján keresztül. 

.

E írás szerzőjének álláspontja és véleménye nem feltétlen tükrözi az együttműködő partner és a donátor véleményét is.

.

 

 

.

EN